Kurumsal

Rahman ve Rahim olan Allah’ın (cc) adıyla.
Salat ve Selam Rehberimiz, Önderimiz, Liderimiz,’’ Habibim Sen olmasan Ben bu alemi yaratmazdım’’sözünün muhatabı Hz.Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin, Ehlinin ve Ashabı’nın Üzerine Olsun……….
 
Herşeyden önce Rabbim yapmış olduğumuz ve yapacak olduğumuz ibadetlerimizi, hasenatımızı yüce dergahında en aalii bir şekilde kabul-e karin  eylesin. Yapacağımız hayırlı işlerde ve niyetlendiğimiz Umre Yolculuğu’muzda bizleri muvaffak kılsın.
 
50 yılı aşkın  zamandan beri HAC ve UMRE  organizasyonları yapmış ve Rabbimizin inayetiyle sekteye uğramadan ve büyüyerek bu günlere kadar gelmiş  olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Mazisi daha önceye dayanan ama resmi olarak  53. Yıl’ımız olan 2015’te de sizlerle birlikte olmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz. 
 
Yarım asırdır bizzat işin içinde oluşumuz, bu konudaki tecrübe ve deneyimlerimiz, hakeza  elemanlarımızın  da tecrübeleri, konusunda uzman ve bilgili çok saygıdeğer hoca efendilerimizin rehberliğinde, ferah, temiz ve her bütçeye uygun  otel seçenekleri ile, Hac ve Umre yolculuklarınızın rahat, huzurlu ve keyifli bir ortamda geçmesi için gerekli alt yapı ve donanıma sahip olarak  çıkmış olduğumuz yolculukta Rabbim bizleri muvaffak kılsın.
 
Organizasyonlarda birinci önceliğimiz; siz değerli misafirlerimizin rahatı, huzuru ve bilinçli bir şekilde ziyaretlerinizi ve ibadetlerinizi yapabilmeniz için gerekli ortamın temin edilmesi konusunda azami gayreti  serfetmektir. Bu konuda ‘’İşi şansa bırakamayacak kadar büyük ve tecrübeli bir camiayız ‘’. Engin tecrübemizle, önümüze bakarak daha iyiye daha güzele nasıl ulaşırız gayretinde olmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Maksadın en iyi şekilde hasıl olabilmesi için gayret sarfediyoruz . 
 
Amacımız;  Rabbimiz’in rızasını,  büyüklerimizin sevgilerini kazabilmek ve siz saygıdeğer misafir kardeşlerimizin dualarını alarak ileriki yıllara daha emin adımlarla ilerlemektir. Bunu en iyi bilen ve idrakinde olan insanlar topluluğu ile bir aradayız hamdolsun….
 
Bu meyanda;  Rabbimden tekrar Umrelerinizin ve ibadetlerinizin kabulünü temenni eder çıkmış olduğunuz kutlu yolculukta hem size hem bize muvaffakiyetler dilerim.
 
RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN…
 
SELAM SAYGI VE DUA İLE…..
 
KENAN POSTALLI
UMRE TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Güzel Sözler


Gerçek zengin, bilgisi çok olan insandır. (Hz. Ali (r.a))

Hava Durumu

İstanbul
Mekke
Medine

Ziyaretçi Sayacı

291351
BugünBugün608
DünDün815
Bu HaftaBu Hafta2982
Bu AyBu Ay17521
ToplamToplam291351
umre turizm seyahat acentesi Tursab belge no 6975